Маица за кратки ракави на ретро виножитото Марди Грас
Свеж

Маица за кратки ракави на ретро виножитото Марди Грас

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Истурете ги монистрата и славете ја почнувајќи со оваа маица со краток ракав! Кога Марди Грас се тркала наоколу, проверете дали сте подготвени да се чувствувате празнично со оваа графичка маичка со привлечен и шарен ретро-инспириран принт! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. v-врат. Кратки ракави. Контраст за печатење. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица за кратки ракави на жените.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.