Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметнички платно отпечатоци „Не можете да седите со нас“ цитати и изреки - црно, бело
Свеж

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметнички платно отпечатоци „Не можете да седите со нас“ цитати и изреки - црно,

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

Вие не можете да седите со нас, е вешто направено уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на типографија со тема за цитати и изреки за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.