Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „повеќе loveубовни сјај“ loveубовни цитати и изреки - злато, бело
Свеж

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „повеќе loveубовни сјај“ loveубовни цитати и изреки - злато,

DEN 0.67

Достапно е за нарачката

Повеќе Loveубовен сјај, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на типографија со тема за loveубовни цитати и изреки за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.