СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Есенско дрво шума голи гранки сино кафеава платно wallидна уметност од Крис Донован
Свеж

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Есенско дрво шума голи гранки сино кафеава платно wallидна уметност од Крис Донован

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 10 x 1,5 x 24 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Крис Донован.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.