Американски уметнички декор тропски водопад фотографија на отворено платно уметничко печатење
Свеж

Американски уметнички декор тропски водопад фотографија на отворено платно уметничко печатење

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

Што е подобро од уметничко дело за вашиот двор што го прикажува местото каде што сакате да бидете најмногу? Само затоа што не можете да патувате таму во моментов, не значи дека можете да уживате во убавината на одличното отворено во удобноста на вашиот дом! Со ова зачудувачко платно на отворено, можете веднаш да го испрскате и да живеете во базен, градина или дневна област, и нема да бара многу напор да се постави. Уметничкото платно на отворено е токму она што ви треба за да донесете поп -боја на кој било досаден амбиент на отворено. Здивот што зема природна глетка во овој конкретен принт е сè што би можеле да сакате за вашиот двор. Произведено со печатење со полно крварење што ја опфаќа целокупната платно, вашето ново ремек-дело е направено со најсовремена технологија и испрскано со Завршен слој на УВ-заштитен слој, така што вашата уметност секогаш изгледа одлично, без оглед на времето надвор. Нашиот процес на печатење гарантира дека секое парче е произведено за да ги прикаже најдобрите детали, дозволувајќи им на уметничките дела навистина да заблескаат. Плус, нашата стручна изработка гарантира чист и професионален изглед што е направен да издржи дури и најекстремните услови на отворено. Подготвени за виси-Овој печатење на отворено завиткано од галерија е подготвена да се обеси со вклучени сите хардвер; Сè што ви треба е вежба, стабилна рака и силно око за дизајн!. Цврста конструкција-изработена со трајни и лесни материјали како што се пластични шипки за носилки, степени од не'рѓосувачки челик и цврсти закачалки со Д-прстени, овој печатење на отворено платно е исклучително издржлив, како и сонце, дожд и ветер . УВ заштитен слој-Наша отворено Печатените отпечатоци се завршени со специјална UV заштитна обвивка што го минимизира бледнеењето, осигурувајќи дека вашето ново парче декор изгледа одлично, дојдете дожд или сјај.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.