Wynwood Studio Mase and Glam Wall Art Canvas Prints 'My Severy Essentials' Чанти - црна, розова
Свеж

Wynwood Studio Mase and Glam Wall Art Canvas Prints 'My Severy Essentials' Чанти - црна, розова

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Моите секогаш најважни работи, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Убавина и моден дизајн со тема за чанти за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.