Трговска марка ликовна уметност чоколадна терапија II платно уметност по боја пекарница црна мат, дрвена рамка
Свеж

Трговска марка ликовна уметност чоколадна терапија II платно уметност по боја пекарница црна мат, дрвена рамка

DEN 671.84

Достапно е за нарачката

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „чоколадна терапија II“ платно уметност по пекара во боја црна мат, дрвена рамка : уметник : пекара во боја. Тема : Кујна. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.