Вуду Теренски Јаже За Обновување Мека Окова
Свеж

Вуду Теренски Јаже За Обновување Мека Окова

DEN 1759.84

Достапно е за нарачката

Винч Шеклереков Јаже Мека Окованеговери Јаже Мека Окова; 3/8 инчи. х 7 во.; Црна;СПЕЦИФИКАЦИИ : Предлог ЗА ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ 65 : Предлог За Предупредување 65 Порака : (За жителите На Калифорнија) Рак И Репродуктивна Штета - www.P65 Warnings.ca.gov FEATURES : 100 Проценти 12 Најлонска Најлонска Единечна ПЛЕТЕНКА Ув И Полиуретанска Обвивка Отпорна На Триење Отпорна На Триење Го Намалува Стресот25000 фунти. Јачина на кршење до 28 Проценти Истегнување За ХИВ И Возила Рамо До Рамо2 Годишна Гаранција Барате најдобар, најсилен и најбезбеден начин да го поврзете јажето за Обновување или Ременот за Влечење со вашето возило? Вуду Теренски Синтетички Окови со Јаже се совршено решение. Оваа уникатна окова со јаже е најсигурниот начин да го закачите Вашето Вуду Теренско Кинетичко Јаже за Обновување, или која било лента за влечење, на сидро со затворена јамка на вашето возило. Едноделната конструкција не значи иглички за влечење или Д-Прстени за прицврстување кога се подготвувате да се поврзете и влечете. Со максимална јачина на кршење од 25.000 фунти, Вуду Теренските Синтетички Окови со Јаже се посилни од споредливите челични окови. Едноделната, 3/8 " изградбата На Плазма јаже го прави Вуду Синтетичкото Јаже оковано доволно флексибилно за да се завитка околу повеќето точки на влечење, но доволно силно за да ги издржи најсложените ситуации. Вуду Теренско Јаже Синтетичките Окови со Јаже се најбезбедниот, најсилниот начин да се поврзете и да се извлечете, за да можете да излезете и Да Го Направите она што не Се Осмелувате да го Направите!Вуду беше болен и уморен од луѓе кои продаваат Кинески глупости што се кршат првиот пат кога ќе го користите. Затоа, се обврзавме да го направиме најдоброто, водечко Јаже за Обновување во индустријата достапно. НИТУ ЕДНА ПАТЕКА НЕМА ДА ВЕ СПРЕЧИ. Откако го развивме најдоброто Јаже за Обновување, почнавме да гледаме поединечни производи. Сите производи што ги нудиме се тестирани. Кога ќе видите производ на нашиот сајт знаете дека е направен да го направи она што не се осмелуваат да се направи. Вуду Офроуд 1500004 Обнова Јаже Мека Окова.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Anvil Off-road 1061a rowch кука
Свеж
Anvil Off-road 1061a rowch кука
Достапно е за нарачката
DEN 2.00
Оценка на купувачите: