Ремен За Винч Со Брава-Брава-Лок Ф17741
Свеж

Ремен За Винч Со Брава-Брава-Лок Ф17741

DEN 4959.84

Достапно е за нарачката

Нов Винч Ремен чамец Ф17741 2 "х 20' Јачина На Прекин 4000 фунти. : Иновативна кука За Заклучување-едноставно притиснете и исцедете. 5 500 фунти. Полиестерска мрежа со крајот на јамката. Ремен За Винч Со Брава Со Технологија За Заклучување, 2 "х 20" : Иновативна кука За Заклучување. Едноставно притиснете и исцедете. Полиестерска мрежа од 5.500 фунти со крајот на јамката.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.