Предупреди ВИНЧ Ферлеад ВИНЧ ДОДАТОЦИ
Свеж

Предупреди ВИНЧ Ферлеад ВИНЧ ДОДАТОЦИ

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Ова Предупредува Индустрии Винч Во стилот На хаус Ферлеад се користи за винч За Провантација НА ХИВ. Дизајниран да се користи со синтетичко јаже и да ја намали можноста за расипување. Изграден од леан алуминиум за зголемена долговечност. Издржлив црн капут во прав за убав чист изглед. Замена fairlead За Провантација 4500-и winch.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Anvil Off-road 1061a rowch кука
Свеж
Anvil Off-road 1061a rowch кука
Достапно е за нарачката
DEN 2.00
Оценка на купувачите: