Солиден Гребен 15104. ЏД Опрема За Обновување Комплет, Лбс
Свеж

Солиден Гребен 15104. ЏД Опрема За Обновување Комплет, Лбс

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Издржлива Торба За Опрема За Обновување Тешка 8 инчи 20.000 фунти Грабне Блок Пулет Премиум 2 инчи х 30 ' 20.000 фунти Ремен За Обновување. Премиум 3 инчи х 6 ' 30.000 фунти Заштитник На Стеблото На Дрвото Ремен Тешки 9.500 фунти цинк обложени пар На Д-Прстени Винч Линија Амортизери Пар Кожни Ракавици За Обновување. ОПРЕМА ЗА Обновување НА ЏД : откачете се и вратете го Вашиот Џип со помош на овој тежок комплет за обновување на винч со ограничување на тежината од 20.000 фунти; работи и со синтетичко јаже. Комплет За Винчи за џип : овој комплет вклучува торба за опрема, макара за грабнување, ремен за обновување, ремен за заштита, 2 Д прстени, амортизер за линија и кожни ракавици; совршен за комплети за итни случаи и надвор од патот. Карактеристики двојна надвор од патот светлина монтажа јазичиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Anvil Off-road 1061a rowch кука
Свеж
Anvil Off-road 1061a rowch кука
Достапно е за нарачката
DEN 2.00
Оценка на купувачите: