Љубовта Учење Назад Во Училиште Подароци Женски Удобно Краток Ракав Графички Маица
Свеж

Љубовта Учење Назад Во Училиште Подароци Женски Удобно Краток Ракав Графички Маица

DEN 223.84

Достапно е за нарачката

Воведување на нашата женска стандардна маица со кратки ракави, совршена за секојдневно носење, лежење дома, патување и вежбање. Овој разноврсен врв има уникатен и модерен графички дизајн на градите, што го прави задолжителен додаток на секоја гардероба. Ткаенината е мека на допир, со мало истегнување за удобност и одлично вклопување што им ласка на сите типови на тело.Нашата маица е удобна и стилска, што ја прави совршен избор за многу прилики. Едноставниот, но практичен дизајн го прави одлична опција за секојдневна облека, но може да се облече и за ноќно излегување. Ткаенината е издржлива и долготрајна, така што можете да ја носите сезона по сезона без да се грижите за собирање или избледување.Оваа маица е лесна за нега и може да се пере во машина или рачно да се мие. Избегнувајте долгорочно натопување и не избелувајте и не користете топла вода над 45 °C. Направете го главен во вашата гардероба; маичката совршено се комбинира со фармерки, шорцеви, хеланки и многу повеќе. Без разлика дали барате удобна кошула за носење дома или стилски врв за ноќно излегување, оваа маица ве има covered.In резиме, нашата женска стандардна маичка со кратки ракави нуди совршена комбинација на удобност, стил и практичност. Со својот модерен графички дизајн, мека ткаенина и одлично вклопување, тој е разноврсен избор за секоја пригода. 1. Секојдневен, но трендовски : Останете модерни без да ја жртвувате удобноста во графичката маичка на нашите жени. 2. Сакате да се издвоите од толпата? Нашите маици имаат карактеристичен дизајн што ќе ве натера да зборувате за градот. Совршен начин да ја изразите вашата индивидуалност. 3. Издржлив : Направен да трае. Тоа нема да се намали или да се истроши лесно. 4. ●Стилски● : Дизајни Во тренд Што Даваат Изјава 5. ①Летото Од Суштинско Значење Е Да Останете ладни и стилски Во текот на потоплите месеци со овој задолжителен летен врв.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.