Ниуер Дами Патент V Вратот Маица Жени Повик Пуловер Шупливи Надвор Секојдневна Облека Цветни Печати Мода Маица
Свеж

Ниуер Дами Патент V Вратот Маица Жени Повик Пуловер Шупливи Надвор Секојдневна Облека Цветни Печати Мода Маица

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Летни Маици, Женска Маичка Со Кратки Ракави, Женски Цветни Печатени Блузи, Женска Секси Блуза За Вратот, Женски Лабави Маици Тип : Цветен Принтбој : Виолетова,Розова, Каки, Светло Сина, Длабока Сина Боја : С-5ХЛ (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер, Памучно Деколте : В Должина на вратот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето ,all Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : памук, Лесен, Пријателски За Кожата и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Маици Се Направени од памучни Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Класична Главна Маичка За Гардероба.2. Дизајн : Краток Ракав Летни Врвови. Цветниот Принт И Дизајнот На Вратот V Прават Да Изгледате Опуштено И Посебно Во Толпата Во Лето.3. Карактеристика : Женски Модни Маици Со Патент, Женска Маичка Со Патент, Женски Маички Со Кратки Ракави, Женски Улични Маици, Трендовски и Меки.4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Тексас Шорцеви, Секојдневни Панталони Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Летни Маици, Женски Маици Со Кратки Ракави, Женски Цветни Печатени Врвови, Женски Секси Блуза Против Вратот, Жени Лабави Маици. Материјал-30% Полиестер 70%Памук. Цветниот Принт И Дизајнот На Вратот V Прават Да Изгледате Опуштено И Посебно Во Толпата Во Лето. Дизајн - Женски Модни Маици Со Патент, Женска Маичка Со Патент, Женски Маички Со Кратки Ракави, Женски Улични Маици, Трендовски и Меки. Повод-Едноставен И Посебен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика При Купување, Бидејќи Азиските Големини Се Различни Од Европските И Американските Големини. Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.