фин накит Број на страница 1 Www.gelebtenachhaltigkeit.org

Miabella Women's'simsенски 2- КТ перниче-кутија Кунзит КТ дијамант 14КТ бело злато искривен ореол прстен
Свеж
Miabella Women's'simsенски 2- КТ перниче-кутија Кунзит КТ дијамант 14КТ бело злато искривен ореол прстен
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 12160.00

Направете модна изјава со овој украсен миабела Кунзит и Дијамант изопачен ореол прстен Изработено во б�

Империјал скапоцен камен Стерлинг сребрен круг создаден смарагд и создаден прстен за ангажман на бели сафир орео
Свеж
Империјал скапоцен камен Стерлинг сребрен круг создаден смарагд и создаден прстен за ангажман на бели сафир орео
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 0.33

Изработено во Стерлинг Сребрена, прстенот за ангажман прикажува тркалезна смарагд скапоцен камен, пост

0. КТ. Кубна цирконија наизменична багета и заоблен кривичен венчален прстен во Стерлинг сребро
Свеж
0. КТ. Кубна цирконија наизменична багета и заоблен кривичен венчален прстен во Стерлинг сребро
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 1149.12

Овој заоблен венчален прстен има мешавина од Prong Set Baguette и Round Stones Постојат 9 камења со вкупна тежина од 0,35

18К злато над Стерлинг Сребрен плоштад создаде рубин и создаде големина на прстенот за машки сафир 10
Свеж
18К злато над Стерлинг Сребрен плоштад создаде рубин и создаде големина на прстенот за машки сафир 10
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 928.00

Овој златен позлатен прстен има квадратен центар на создаден Руби со создадени акценти на бел сафир 18К �

Свадбениот бенд со три тон со три тон со три тон со три тони од три тони со три тони од три тон
Свеж
Свадбениот бенд со три тон со три тон со три тон со три тони од три тони со три тони од три тон
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 11903.68

Воведување на софистицираниот бенд за свадбени бендови од Миабела 14 K 3 Овој исклучителен свадбен бенд и

Империјал скапоцен камен 10к бело злато октагон го исече смарагд КТ ТВ ДВЕДЕНСКИ MADEенски моден прстен
Свеж
Империјал скапоцен камен 10к бело злато октагон го исече смарагд КТ ТВ ДВЕДЕНСКИ MADEенски моден прстен
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 5135.84

Изработено во 10к бело злато, овој прстен го прикажува октагоналниот сечен скапоцен камен, смарагд скапо

Империјален скапоцен камен 10К розово злато овално сечење етиопски опал 1 10КТ дијамантски ореол женски прстен
Свеж
Империјален скапоцен камен 10К розово злато овално сечење етиопски опал 1 10КТ дијамантски ореол женски прстен
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 3.00

Изработено во злато од розово 10к, овој прстен прикажува 6x4mm овален, етиопски опал скапоцен камен во цент�

Miabella Women 2- Carat T.G.W. Руби на круша и розова сафир и карат Т.В. Дијамант 14kt Бело злато Toi et moi прстен
Свеж
Miabella Women 2- Carat T.G.W. Руби на круша и розова сафир и карат Т.В. Дијамант 14kt Бело злато Toi Et Moi прстен
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 0.67

Додадете допир на раскош на вашата облека со овој задебелен миабела рубин, розов сафир и дијамантски то�

Колекција Стерлинг сребрена кубна цирконија кружен прстен за облик на облик на у - бело
Свеж
Колекција Стерлинг сребрена кубна цирконија кружен прстен за облик на облик на у - бело
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 0.67

Зачудувачки, безвременски и елегантен Овој класичен стабилен прстен има висококвалитетни кружни кубни

Миабела 1- Карат Т.В. Црн и бел дијамант и Карат Т.Г.В. Прстен за ангажман со бело злато на сафир 10к
Свеж
Миабела 1- Карат Т.В. Црн и бел дијамант и Карат Т.Г.В. Прстен за ангажман со бело злато на сафир 10к
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 11439.84

Додадете допир на елеганција на вашиот ансамбл со овој неверојатен прстен за ангажман на црно белиот ди

Брилијантност фино накит сина топаз и создаде бел сафир со приврзок за отворено срце во стерлинг сребро и 10к жолто злато, 18
Свеж
Брилијантност фино накит сина топаз и создаде бел сафир со приврзок за отворено срце во стерлинг сребро и 10к жолто злато, 18
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 928.00

Додадете го овој приврзок за слатко срце во вашата колекција Прекрасната силуета на овој приврзок за ср

1 5CT TDW Diamond 10K бело злато свадба бенд
Свеж
1 5CT TDW Diamond 10K бело злато свадба бенд
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 2.67

Кажете ги вашите завети гордо додека го лизгате овој блескав империјален дијамантски свадбен бенд на н�

Империјал скапоцен камен 10К бело злато, исечено сино сафир КТ два дијамантски женски прстен
Свеж
Империјал скапоцен камен 10К бело злато, исечено сино сафир КТ два дијамантски женски прстен
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 6864.00

Изработено во 10к бело злато, овој прстен прикажува тркалезна форма на сина сафир скапоцен камен, измет п