Долги Фустани За Жени Мода Лето Круг-Вратот Солидна Повик Краток Ракав Фустан Дозвола Евтини
Свеж

Долги Фустани За Жени Мода Лето Круг-Вратот Солидна Повик Краток Ракав Фустан Дозвола Евтини

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Мода Жени Круг-Вратот Лето Солидна Повик Краток Ракав Средината На Теле Фустан Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен Фустан ,Краток Ракав,Пуловер,Тенка,Секси Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Цврстиот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Лето Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далиј Материјал : Памук+Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Секојдневен, Моден Должина : Должина На Ракавот До Колена : Краток Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Материјал За Облекување : 95% Полиестер,5% Спандекс. Машина За Перење. Тркалезно Деколте. Краток Ракав. Цврста Боја. фустан за одмор за жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.