Висока Ниска Вечер Фустан Женски Моден Фустан Ноќен Клуб Sequin Види Преку Мода Партија Вечер Фустан
Свеж

Висока Ниска Вечер Фустан Женски Моден Фустан Ноќен Клуб Sequin Види Преку Мода Партија Вечер Фустан

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Останете модерни и останете во стил. Убавата облека никогаш не залута. Ние сме посветени да понудиме поширок избор на женска облека - модерен, квалитетен, во тренд и удобен. Доверба. Мислиме дека никогаш нема да погледнете кога ќе ги најдете овие атрактивни тимови! Убавината е нашата постојана потрага. Постојано ги подобруваме предметите што ги нудиме и продолжуваме брзо да повторуваме. Ајде да останеме модерни и да останеме во стил!. Полиестер. Комбинацијата на мода и секојдневен стил. Уживајте во гледањето и чувството на удобност на улицата. Одлично за прилики за забави/собири итн. Пакетот вклучува. 1 парче фустанформални Фустани Долги За Жени Со Ракави Свечени Фустани За Деверуша За Жени Долги Фустани Со Светки Јуниори Фустан Формални Женски Формални Празнични Фустани Табела Со Големина : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 74см/29.13" Половината : 62см/24.41" : 86см/33.86" Ракав : 55см/21.65" Должина : 140см/55.12"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 78см/30.71" Половината : 66см/25.98" : 90см/35.43" ракав : 56см/22.05" должина : 141см/55.51"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 82см/32.28" половината : 70см/27.56" : 94СМ/37.01" ракав : 57см/22.44" должина : 142см/55.91"големина : xl САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 86cm/33.86" половината : 74cm/29.13" : 98cm/38.58" Ракав : 58cm/22.83" должина : 143cm/56.30"ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 велика британија : 16 Еу : 42 биста : 90cm/35.43" половината : 78cm/30.71" : 102СМ/40.16" ракав : 59см/23.23" должина : 144см/56.69" карактеристики : персонализирани Вечерни фустани Со Светки, фустани, свечени фустани за жени, вечерни фустани невеста венчаница должина вечер фустан фенси ФУСТАН За ЖЕНИ ЖЕНСКИ ФУСТАНИ ЗА свадба. Повод. Фустани За Забави За Сите Сезони, Свечени Фустани Може Да Се Носат За Вечер, Свечена, Забава, Забава, Ноќен Клуб, Мјузикл, Гала, Состанок, Дневни И Други Прилики. Елегантно Свечени Фустани За Жени Миди Свечен Фустан Формален Женски Фустан Халтер Фустан Висок Врат Краток Фустан. Фустан Со висок Шлиц Вечер Долги Свечени Фустани За Матурска Забава Фустан Со Долги Ракави Свечени Фустани За Жени плус Жени Плус Фустани Со Големина Свечен Фустан За Постари Жени Партиски Наметки Жени. Големина. Ве молиме Проверете Ја Табелата Со Големини Во Описот/сликата На Производот пред Да Купите Зачувана Венчаница Со Обичен Долг Фустан Полуформални Фустани За Жени Ситни Фустани Со Висок Низок Фустан. Ве молиме Проверете Ја Сликата Со Големина Понудена од Нас За Да Ја Изберете Вистинската Големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.