Ајомет Обични Фустани За Жени Преголеми Фустани Со Туника Со Кратки Долги Ракави Плус Големина Широк Миди Маица Фустан Со Џебови, Сина 4XL
Свеж

Ајомет Обични Фустани За Жени Преголеми Фустани Со Туника Со Кратки Долги Ракави Плус Големина Широк Миди Маица Фустан Со Џебови,

DEN 383.84

Достапно е за нарачката

Обични Фустани За Жени 2023 Преголеми Фустани Со Туника Со Кратки Долги Ракави Плус Големина Широк Миди Маица Фустан Со Џебовипреголеми Фустани Со Туника Со Кратки Долги Ракави Плус Големина Широк Миди Маица Фустан Со Џебови За Жени. Материјал : Имитација на памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 200гр. големина На Пакетот : 30х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Повод Секојдневен Забава Работа Плажа Одмор Стил.Добро За Летото Пролетта И Есента. Упатствата За Перење Препорачуваат Спротивното Нежно Перење.Миењето Раце Би Било Подобро.Не Треба Да Се Мие Со Топла Вода.Одвојување Перење За Да Се Избегне Боење Облека. Лабави Фустани Супер Меки И Удобни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.