Плажа Фустани За Жени Со Џебови Макси Вратот Лето Лабава Плажа Печатење Сонце V Бохо Ракави Долга Обвивка Лето Плус Големина Фустан За Жени
Свеж

Плажа Фустани За Жени Со Џебови Макси Вратот Лето Лабава Плажа Печатење Сонце V Бохо Ракави Долга Обвивка Лето Плус Големина

DEN 287.52

Достапно е за нарачката

Точка специфичниобрасци : Сезона На Печатење : Пролет,летен приказ на стоки : Карактеристики 3. Таков одмор, секојдневно носење ,матурска ,забава, работен одмор, фотографија на плажа, излегување и специјални прилики итн. Погоден за пролет, лето и aut2. Секојдневен стил, Лабави фустани, тесно вклопување. завиткајте го телото, Носете со обетки, извонредни чанти, високи потпетици ја покажуваат вашата шармантна фигура.4. Фустанот изгледа додека се чувствува удобно и активно!6. Внимание, ве молам ! бидејќи занаетот за сечење, позицијата на моделот на облека ќе биде случајна !Јака : V ѓердан вклучуваат : 1 ПАРЧИЊА фустан1. Супер мека,еластична и лесна, лесно може да се облекуваат или да се облекуваат.Материјал : Полиестерген : Жени5. Ова е празничен подарок за пријателите и колегите, сигурен сум дека ќе им се допаднат Миди Фустани за Жени Табела Со Големина На Летен Фустан Од Вискоза : . Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА британија : 8 Биста : 90см/35.43" Должина : 140см/55.12"Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА британија : 10 Биста : 96см/37.80" Должина : 141см/55.51"Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА британија : 12 биста : 101см/39.76" Должина : 142см/55.91"Големина : ХЛ САД : 12 велика БРИТАНИЈА : 14 БИСТА : 106см/41.73" должина : 143см/56.30"големина : ххл Сад : 14 Велика БРИТАНИЈА : 16 Биста : 111см/43.70" Должина : 144см/56.69" Големината Е НА МАЛАТА СТРАНА И не е погодна За секого. За одредена големина, ве молиме погледнете го деталниот опис на бистата и обемот на половината, или можете да побарате услуги на клиентите. Жените Со Џебови Макси Вратот Лето Лабава Плажа Печатење Фустан Сарафан V Бохо Ракави Долги Женски Секојдневен Фустан Заврши Фустани За Жени Лето. Стока Поглед : . Обрасци : Печатење . 1. Супер Мека,Еластична и Лесна, Лесно Може Да Се Облекуваат Или Да се Облекуваат. лолита фустан. породилен фустан. женски фустани за свадба гостин. пролетни фустани за жени 2023 формални.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.