Брза облека за миење на облека со качулка со качулка
Свеж

Брза облека за миење на облека со качулка со качулка

DEN 576.00

Достапно е за нарачката

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш. Без разлика дали сте се упатиле кон играта или низ градот, овој врв од странична облека дефинитивно ќе покаже некој дух. Нивниот мек материјал ќе обезбеди да останете удобни во текот на секој потег што го правите. Ова ќе биде одличен додаток на вашата гардероба. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Вратот на екипажот. Официјално лиценциран. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Графики за печатење на екран. Застани. Худ. Долги ракави. Бренд : Облека за странична страна. Увезени. Материјал : 53% памук/47% полиестер - тело; 54% памук/43% полиестер/3% спандекс - ребра.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.