Обичните Фустани Печатат Секојдневно Секојдневно Гроздобер Боемски О Врат Макси Фустан
Свеж

Обичните Фустани Печатат Секојдневно Секојдневно Гроздобер Боемски О Врат Макси Фустан

DEN 319.68

Достапно е за нарачката

Забелешка : силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големина на слика на производот пред нарачката.Големина : С Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 Еу Големина : 34 Биста : 94см/37.01 "Должина : 79см/31.10". Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 36 Биста : 100см/39.37 "Должина : 80см/31.50". Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 12 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 38 Биста : 106см/41.73 "Должина : 81см/31.89". Големина : XL Сад Големина : 10 Велика Британија Големина : 14 Еу Големина : 40 Биста : 112cm/44.09 "Должина : 82cm/32.28". Големина : XXL Сад Големина : 12 Велика Британија Големина : 16 Еу Големина : 42 Биста : 118cm/46.46 "Должина : 83cm/32.68" Жени Плус Големина Печатење Дневно Секојдневно Гроздобер Боемски О Врат Макси Фустанкарактеристики : Стил : Секојдневен, Моден Ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките јака : V вратот што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан : Секојдневен,моден Мек, лесен, пријателски за кожата и многу дише. Овој женски фустан прави и одличен подарок за некого. Овој секојдневен мини фустан е погоден за носење лето и може да се носи во различни прилики како што се секојдневно носење, шопинг, јадење, одмор и излети на плажа. Може да се комбинира и со јакни, чизми, сандали и други додатоци за да се создаде секојдневен и удобен изглед. Имаме венчаници за гости за жени летни фустани 2023 женски летни фустани розов фустан летен фустан розов фустан за жени бел фустан женски летни фустани летни фустани црни фустани за жени макси фустани за жени 2023 секојдневен тениски фустан плус големина летни фустани венчаница фустан за гости макси фустан црн фустан венчаница миди фустани за жени жешки розови фустани за жени фустани за враќање Сонце Фустани Летни фустани за жени е изработен од полиестер,спандекс,лесен и мек. Женските фустани големина Е Л, ве молиме погледнете ја сликата со големина. Женскиот мини фустан е совршен за наметка, коктел, забава или секојдневна употреба. Фустани за жени 2023, шик сплит полите со високи потпетици, ќе бидете во фокусот на толпата. Женските летни фустани може да се комбинираат и со јакни, чизми, сандали и други додатоци за да создадат секојдневен и удобен изглед. Овој секојдневен мини фустан е погоден за носење лето и може да се носи во различни прилики како што се секојдневно носење, шопинг, јадење, одмор и излети на плажа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.