Луијенес Жени Гроздобер Фустани Чај Партија Фустан Свадба Гостин Фустан
Свеж

Луијенес Жени Гроздобер Фустани Чај Партија Фустан Свадба Гостин Фустан

DEN 335.84

Достапно е за нарачката

Сезона : umn, Зима. Пол : Жени. Стил : Гроздобер. Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот : Целосна. Тип На Шема : Печатење. Деколте : V-Вратот. Должина На Фустан : Должина На Коленото. Декорација : Никој. Силуета : А-Линија. Што добивате : 1 Х Фустан, 1 Х Појаси Што Течат Гроздобер Фустан-Започнете Со Овој Едноставен, Но Елегантен Гроздобер Фустан Од 1950-тите За Сите Жени. Добро Се Вклопува И Има Разгорена Форма. Никогаш нема Да Зажалите што Го Купивте! Овој Скромен Фустан Има Двојник На Врвот што не Продира!. Материјали И Совети За Купување-94% Најлон, 6% Спандекс, Наредени Со Полиестер! Доволно Меко За Да Го Прегрне Вашето Тело. Забележете Ја Должината на Фустанот (Ве молиме Погледнете ја Табелата Со Големини На Фустанот Пред Да Нарачате). Се Препорачува Посебно Миење Раце Во Ладна Вода, Хемиско Чистење И Машинско Перење Исто Така Ќе Работат!. Повод Предлог - Овој Фустан Може Да Ги Задоволи Потребите На Различни Идентитети, Без Разлика Дали Сте Тинејџер, Деверуша, Мајка или Свадбена Гостинка! Овој Фустан Е За Секоја Свечена Пригода како Што Се Дипломирање , Роденден, МАТУРСКА, Бар Мицва!. Женски Летен Фустан - Овој Миди Фустан Е За Секојдневна Работа и ќе Ви Помогне Потребата Да Се Облекувате За Забава и Работа За Време на Викендите. Средна Должина, Форми На Права Линија, Украсни Ленти - Сите Дизајнирани Да Одговараат на Вашите Секојдневни/формални Потреби!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.