Лејлајреј Женска Модна Секојдневна Блуза Плус Големина Цврста Маица В-Вратот Краток Ракав Топ Женска Блуза
Свеж

Лејлајреј Женска Модна Секојдневна Блуза Плус Големина Цврста Маица В-Вратот Краток Ракав Топ Женска Блуза

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Жените Лабава Без Ракави Резервоарот Врвот Крстот Назад Полите Поставени Патент V - Вратот Шарени Врвови ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Материјал : 25% Памук, 75% Полиестер. Добро за работа и викенд, облечете се нагоре или надолу. Совршен избор за сите сезони. Ве молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен. Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти. Прилики : Пролет, Лето, Fall, Секојдневен, Основен, Датум, Забава, На Отворено, Плажа. Лесен за различен стил на облека или надворешно носење. Информации за производот : Сезона : Цела сезона Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен,Моден Фит : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Врвови Големина Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Должина На Бистата Л 8 12 38 88cm/34.65" 61cm/24.02" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 88cm/34.65" Должина : 61см/24.02" Табела Со Големини : Големина : С Сад : 4 Велика Британија : 8 еу : 34 биста : 80см/31.50" Должина : 59см/23.23"големина : М Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 84см/33.07" должина : 60см/23.62"ГОЛЕМИНА : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 биста : 88см/34.65" Должина : 61см/24.02"Големина : Xl Сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 Биста : 94см/37.01" Должина : 62см/24.41"Големина : XXL Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 99см/38.98" должина : 63см/24.80" ПОВОД : погоден За Лето, одмор, секојдневен излети, Канцеларија, училиште, Дом И Секојдневно Носење. Нега : рачно миење со ладна вода; не избелувајте и не паѓајте суво топло. МЕКА ЛЕСНА ТКАЕНИНА-Прецизната Изработка Ја Прави Оваа Блуза Привлечна и Издржлива. СЕКОЈДНЕВЕН и ЕЛЕГАНТЕН СТИЛ - Блузата Веднаш Паѓа Во Очи Со Својот Класичен Крој и Постигнува Резултати со Модерни Детали. ЕДНОСТАВНА, но ШИК БЛУЗА - Оваа Блуза Комбинира Секојдневен Стил со Разиграни Детали.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.