Шумски маици За Жени Обични Врвови Печатење Кратки Ракави О-Вратот Лабава Блуза Маица Врвот
Свеж

Шумски маици За Жени Обични Врвови Печатење Кратки Ракави О-Вратот Лабава Блуза Маица Врвот

DEN 431.84

Достапно е за нарачката

87" должина : 73см/28.Големина : S Биста : 96cm/37.88" рамо : 48см/18. Нега на облека, Рачно перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило.     Специфики На предметот Сезона : Зимски Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Кратки Ракави : О Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Каузални Карактеристики : 1. Погодна сезона : aut, зима, рана пролет,Лето,Совршено одговараат на вашите фармерки, секојдневни панталони, јога панталони, шорцеви, здолништа,. Стилски и мода ве прават попривлечни 3.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.