Дами Блузи И Блузи Ракав Женска Мода Печатени Круг-Вратот Лабава Ракав Маица Пуловер Облека
Свеж

Дами Блузи И Блузи Ракав Женска Мода Печатени Круг-Вратот Лабава Ракав Маица Пуловер Облека

DEN 335.68

Достапно е за нарачката

женски туники блузи и кошули со копчиња обични блузи за жени трендовски течни блузи за жени маици со 3/4 ракави за жени камизас пара мујер жена плус големина врвови слатки летни врвови розова блуза блузи за жени обични летни розови врвови за женски моден клиренс продажба женски блузи лето женски лето.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5. Направени од водоотпорен материјал, мазно и меко чувство. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома,Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : 3/4 Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Блузи Дами блузи И Врвови 3/4 Ракави Женска Мода Печатена Лабава Со Кружен Врат 3/4 Ракав Маица Пуловер Облека. Ве молиме погледнете ја втората или третата слика за одредена големина. ●Големина●нашата облека е азиска големина. Questares дека Висококвалитетен Материјал : Висококвалитетен Полиестер, ткаенината е удобна, еластична и издржлива.Многу кул за носење, изгледот е многу нов 3.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете една или две големини поголеми од вообичаеното. женски плус големина женски блузи и врвови женски врвови дозвола дами лето врвови облека жени плус големина женски женски врвни дозвола за облека под 1 10 жени плус облека жени плус големина подарок за жени женски памучни врвови женски плус големина кошули и блузи црно копче надолу кошула жени дами блузи и блузи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.