Dtydtpe Графички Маици За Жени, Ракав Блузи Повик Краток Ед Екипажот Вратот Маица Лето Маица Блуза Жени Блузи
Свеж

Dtydtpe Графички Маици За Жени, Ракав Блузи Повик Краток Ед Екипажот Вратот Маица Лето Маица Блуза Жени Блузи

DEN 0.67

Достапно е за нарачката

✿Дизајн : оваа симпатична дама маици е симпатична со симпатична печатење. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Материјал : Полиестер Користи Полиестер,✿Карактеристика : екипажот-вратот, краток ракав, печатење, контраст боја жените лабава маица. Ракав Блузи Мода Обични Кратки Печатени Женски Екипажот Вратот Маица Лето Маица Женски Блуза Карактеристики : Материјал : Полиестер Стил : Повик,Мода✿Функција : екипажот-вратот, краток ракав, печатење, контраст боја жените лабава маица.16 "- - Должина : 70см/27.61 "- - Должина : 78cm/30.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.