иопко секојдневни фустани за жени летен миди фустан краток ракав срце печатење туника течен плисиран фустан летен фустан
Свеж

иопко секојдневни фустани за жени летен миди фустан краток ракав срце печатење туника течен плисиран фустан летен фустан

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

30 "= = Половината : 72-82см/28.96 "= = Ракав : 15cm/5.Дизајн : овој фустан е елегантен и стилски со квадратно деколте и течен плисиран раб.Мекиот Ви Дава Удобно Вклопување.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.14" = = ракав : 18cm/7.69 "= = Половината : 76-86cm/29.01 "= = Рамо : 39см/15.43 "= = Рамо : 38cm/14.Се надеваме дека ќе ги најдете овие атрактивни облека, никогаш не може да се погледне подалеку од!Убавината е нашата вечна потрага.Летна Пролет.Колокација : Совршено за спарување со ѓердан, чанта, потпетици или сандали. Продолжуваме да ги подобруваме и обезбедуваме предметите и продолжуваме брзо да повторуваме. Големина : XL = = Биста : 102cm/40. Ајде да ја задржиме модата,да го задржиме стилот!Женски фустани, секојдневни фустани, миди фустани.71" = = Должина : 110cm/43.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : S = = Биста : 90cm/35.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.86 "= = Должина : 112cm/44.Мода И Секојдневен Стил Совршен За Сите Неформални Прилики Во Лето.43" = = Должина : 113cm/44. Лесен, мазен и удобен.Секси и шик летни фустани.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.09" = = Половината : 80-90cm/31.Карактеристики : квадратен врат, печатење на срцето, плисиран раб, кратки ракави, елегантен и модерен стил.Ние сме посветени на обезбедување на повеќе избори на женска облека - мода, ,трендовски, убавина.Подарете го овој фустан како подарок/Божиќ за жени, девојки на кои се чувствувате благословени, благодарни, благодарни и заблагодарете им се. Еластичниот дизајн на половината обезбедува поудобно и елегантно искуство.16" = = Рамо : 41cm/16.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.