Женски Летен Фустан Елегантен Печатен Фустан Со Резервоар Без Ракави Во Близина На Клуб На Плажа Миди Фустан Фустан На Плажа Плус Големина Дами Секојдневни Фустан?
Свеж

Женски Летен Фустан Елегантен Печатен Фустан Со Резервоар Без Ракави Во Близина На Клуб На Плажа Миди Фустан Фустан На Плажа

DEN 335.84

Достапно е за нарачката

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Лежерна должина на Ракавот : Без Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Сезона : лето што добивате : 1 ПАРЧЕ Фустанцветни Фустани За Жени табела за Летна Големина : . Големина : С Биста : 91см/35.83" Половината : 72см/28.35" Колк : 94см/37.01" Должина : 107см/42.13"Големина : М Биста : 97см/38.19" Половината : 78см/30.71" Колк : 100см/39.37" Должина : 109см/42.91"Големина : Л Биста : 103см/40.55" половината : 84см/33.07" колк : 106см/41.73" должина : 111см/43.70"големина : xl Биста : 109см/42.91" половината : 90см/35.43" колк : 112см/44.09" должина : 113см/44.49"големина : Xxl Биста : 115см/45.28" половината : 96см/37.80" колк : 118см/46.46" должина : 115см/45.28" функција : Изработен Е Од Меки Материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функција, лесна мека ткаенина за удобна женствена ,лесна за носење,без брчки одлични за секојдневно Носење во затворени Простории Или надвор Од Вратата,Датум, одмор,Дружете Се, дајте ви мода и среќа. Материјал : Изработен Е Од Мек Полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Стил на дизајн : Женски Секси Летен Фустан Елегантен Принт О Фустан Со Резервоар Без Ракави Во Близина На Клубот За Плажа Миди Фустан Удобен Материјал, Погоден За Различни Прилики, Стилски и Моден Ве Прават Попривлечни Ве молиме Имајте Предвид дека Постојат Мали Разлики Во Бојата и Големината Поради Некои Неодоливи Фактори. Големина : Постојат Многу Видови На Големини, Можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина. Сервис : Нашите Фустани Користат Мека И Удобна Ткаенина, Ако Производот Има Нешто Погрешно, Ве Молиме Контактирајте не за Решавање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.