Бесплатно склопување женски вратоврски за вратот на вратот Миди фустан, големини XS-XXL
Свеж

Бесплатно склопување женски вратоврски за вратот на вратот Миди фустан, големини XS-XXL

DEN 0.67

Достапно е за нарачката

Летото на вашиот изглед - време е да ги пролеете тие слоеви и да започнете да покажувате кожа. Што е на врвот на вашата листа на потреба? Фустанот на Миди фустан на Бесплатното склопување. Ласкави со силуета што се кара на рамото и прилагодливото вратоврска високо деколте, овој сончев ден е секси без да го претера. Поставете го со некои клин -потпетици и започнете го денот во стил. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : тенок. Должина : Миди фустан; 34 ”долг од центарот на вратот за Големина S. Затворање : Затвореник на грбот. Ракави : без ракави. Ockебови две џебови од странични шини. Карактеристики : Деколте за зачувување со прилагодлива вратоврска на вратот; заминат назад; страничен отвор; нелиран. Халтер Миди Фустан за жени од слободно собрание.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.