Трговска марка ликовна уметност нежна душа платно уметност од Кери Шмит, црна мат, рамка за бреза
Свеж

Трговска марка ликовна уметност нежна душа платно уметност од Кери Шмит, црна мат, рамка за бреза

DEN 2601.60

Достапно е за нарачката

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметност „Нежна душа“ платно уметност од Кери Шмит, Црна мат, Бреза Рамка : Уметник : Кери Шмит. Тема : Цветни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.