Белата Марка Женски Шеј Одговара И Одблесокот Фустан
Свеж

Белата Марка Женски Шеј Одговара И Одблесокот Фустан

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

Не престанувај да танцуваш Во Белиот Марк Женски Шеј Фит И Одблесокот Фустан. Одликувајќи се со плисирано вклопување и одблесок и длабоко вкрстено деколте. Белата Марка Женски Фустан За Шеј И Одблесокот Е направен Од мека ткаенина од креп, така што ќе изгледате одлично додека се чувствувате супер удобно. Белата Марка Женски Шеј Одговара И Одблесокот Фустан . 95% Полиестер/5%Спандекс . Вкрстено Деколте . Се вклопуваат и Одблесокот . Без ракави . Цврста Боја. машина за перење ладно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.