Лежерен Удобен Цветен Принт На жените Три Четвртини Ракави Памучен Џебен Фустан
Свеж

Лежерен Удобен Цветен Принт На жените Три Четвртини Ракави Памучен Џебен Фустан

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Големина : С Биста : 94см/37.01" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 53см/20.87" Должина : 130см/51.18"Големина : М Биста : 100см/39.37" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 54см/21.26" Должина : 131см/51.57"Големина : Л Биста : 106см/41.73" рамо : 41см/16.14" ракав : 55см/21.65" должина : 132см/51.97"големина : xl Биста : 112см/44.09" рамо : 42см/16.54" ракав : 56см/22.05" должина : 133см/52.36"големина : xxl биста : 118см/46.46" рамо : 43см/16.93" ракав : 57см/22.44" должина : 134см/52.76"големина : хххл Биста : 124см/48.82" рамо : 44см/17.32" ракав : 58см/22.83" должина : 135см/53.15"големина : Ххххл биста : 130см/51.18" рамо : 45см/17.72" ракав : 59см/23.23" должина : 136см/53.54"големина : Хххххл биста : 136см/53.54" рамо : 46см/18.11" ракав : 60см/23.62" должина : 137см/53.94" Чувај Се далеку Од Летната Топла температура; иако Е лесен, можете удобно да Го Носите прекрасниот фустан без да Се грижите дали ќе го видите Проблемот. Овој Фустан Дефинитивно Ќе Ви Овозможи Да Ослободите Поинаков Вид Шарм И Секси. Областа За Спојување На Половината Е Еластична, Што Може Да Ги Собере Промените Во Вашето Тело. Едноставен И Класичен Дизајн, Тоа Е Неопходност За Секоја Гардероба. ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА-Одличен За Секојдневен Изглед, Одмор, Дружење, Одмор, Викенд, Забава ЗА СКАРА, Плажа Ако Комбинирајте Го Овој Мек Течен Фустан Со Патики Или Станови Во Текот На Денот; Ако За Свечени Места, Како Што Се Деловна Работа, Забава, Црква, Свадба, Гостин На Свадба, Матурска Вечер, Предавање Облека Што Можете Со Сандали Со Прерамки и Нежен Накит.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.