РК Дами Нова Еднобојна Плисирана Лента За Вратот Фустан Плус Големина Фустан Жешка Розова М
Свеж

РК Дами Нова Еднобојна Плисирана Лента За Вратот Фустан Плус Големина Фустан Жешка Розова М

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Летни фустани без ракави за половината за жени. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Табела големина : . Големина : S Биста : 84cm/33.07" Половината : 68cm/26.77" Должина : 145cm/57.09"Големина : M Биста : 88cm/34.65" Половината : 72cm/28.35" Должина : 145cm/57.09"Големина : L Биста : 92cm/36.22" Половината : 76cm/29.92" Должина : 145см/57.09"големина : xl Биста : 96см/37.80" Половината : 80см/31.50" должина : 145см/57.09"големина : xxl биста : 100см/39.37" половината : 84см/33.07" Должина : 145см/57.09" погоден за клуб, забава, ноќно излегување, клупска облека, Вечер, свадба, враќање дома. Ве Молиме Проверете Ги Мерењата На Големината Пред Да Нарачате За Да Обезбедите Соодветно Вклопување. Фустани За Жени И Го Покажуваат Женскиот Шарм;. Овој Фустан Е Лесен, Но Не Проѕирен, Не Тежок Дури И Во Сончево Време. Во Толку Убаво Време, Треба Да Го Носите, Ретро Е И Величествено, А Бојата Е Прекрасна И Елегантна, Изгледа Многу Убаво, Меко, Удобно И Воздушно За Жешките Летни И Влажни Денови, Само Верувајте Ми, Кога Ќе Го Облечете Овој Фустан Ќе Привлечете Повеќе Внимание Плус Големина Женски Фустани За Деверуша.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.