Божиќни Фустани доухоу За Жени Фустан Со Крзнен Фустан Со Долги Ракави Против Вратот Празничен Фустан За Забава
Свеж

Божиќни Фустани доухоу За Жени Фустан Со Крзнен Фустан Со Долги Ракави Против Вратот Празничен Фустан За Забава

DEN 0.67

Достапно е за нарачката

Божиќни Жени Се Облекуваат Секојдневен 3д Модел Плишан Фустан За Забави Со Долги Ракави за Улична Облека на Клубот на Плажа. Класичен 3д Божиќен дезен, кадифен В-врат, секојдневен женски фустан за забави со долги ракави, дизајн со високи и ниски полите, совршено ја покажуваат кривата на телото и ве прават пошармантни. Големина (см)/(инч)tttttttttttt Length : 118/46, 46 t Биста : 87/34, 25 пресврт : 70/27, 56 . Мдолжина : 119.5/47.05 t Bust : 91/35. 83 пресврт : 74/29. 13 . Lt Length : 121/47, 64 t Биста : 95/37, 40 пресврт : 78/30, 71 . XLt Length : 122.5/48.23 t Bust : 100/39. 37 пресврт : 83/32. 68 . XXLt Length : 124/48, 82 t Биста : 105/41, 34 пресврт : 88/34. 65 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. Пол : Женски. Сезона : Fall, Лето. Ракав : Долг Ракав. Шема : 3д Божиќна Шема. Пакет Вклучувајќи : 1 * Жените Се Облекуваат Многу Прилики : елегантните женски фустани за забави со долги ракави се одлични за секојдневно носење, секојдневно, канцеларија, работа, состаноци, забава, пикник, училиште, шопинг, патување, одмор итн. Мек Материјал : божиќниот женски фустан за забави со долги ракави е изработен од полиестер, мек и дише, што ве прави елегантни и слатки. Најдобар Подарок : Женскиот Божиќен фустан со долги ракави е одличен подарок за роденденот на вашата девојка или сопруга, Денот на Вљубените, годишнините или други специјални прилики. Големини и Бои : S, M, L, XL, XXL, погледнете ги деталите за нашиот производ во описот, Боите : црвена Елка, црвен снешко, црвен Дедо мраз, црвена месечина, црвена снегулка. Моден Дизајн : Класичен 3д Божиќен дезен, кадифен В-врат, секојдневен женски фустан за забави со долги ракави, дизајн со високи и ниски полите, совршено ја покажуваат кривата на телото и ве прават пошармантни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.