Летни Жени Со Кратки Ракави Секојдневни Цврсти Врвови На Маици
Свеж

Летни Жени Со Кратки Ракави Секојдневни Цврсти Врвови На Маици

DEN 319.84

Достапно е за нарачката

Пакетот Вклучува : 1 х Женски Врвови,. Модел : Цврст,. Материјал : Памук, Полиестер,. Должина На Ракавите : Кратко;. *Есенско Лето. *Женска Мода. *Повик. Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави поубави, модни, секси и елегантни.". Забелешка : може да има 2-3% разлика според рачното мерење. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. *Краток Ракав. *Цврсти Врвови. *Повик. Жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.