Педорт Кроп Топ Тенкови За Женски Женски Кроп Топ Без Ракави Еластична Цврста Цевка Без Прерамки
Свеж

Педорт Кроп Топ Тенкови За Женски Женски Кроп Топ Без Ракави Еластична Цврста Цевка Без Прерамки

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

Жените Печатат Обични Чипка Плисирани Ракави Маица Врвот Резервоарот Вратот Ракави Маица Тенкови Камис Атмосфера Топсезона : Лето. Пол : Жени . Материјал : Плојестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Без Ракави. Јака : О Вратот. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузален Додаток-За Пролет, Лето, Fall И Зима, Оваа Цветна Туника Изгледа Одлично Со Фармерки Или Хеланки. Погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед, Но И За Секоја Пригода, Особено Канцеларија, Забава И Состанок. Кога Ќе Ја Носите Оваа Туника, Ќе Добиете Многу Комплименти. Машина за ладна Вода Миење Или Миење Раце/Закачување или Сушење/не Избелувајте/Проверете Ја Листата Со Големини пред Да Нарачате. Ова е Супер Мек Елек Кој е Лабав, Лесен, Дише и пријателски за Кожата. Можете Да Го Носите Во Текот На Целата Година, Особено Во Пролет И Лето. Еластични Плисирани Детали На Страната/вклопување и Одблесокот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.