Женски Моден Секојдневен Еднобоен Памучен Ленен Џебен Фустан Без Ракави
Свеж

Женски Моден Секојдневен Еднобоен Памучен Ленен Џебен Фустан Без Ракави

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Големина : XXXXL Биста : 134cm/52.76" Должина : 136cm/53.54"Големина : XXXXL Биста : 140cm/55.12" Должина : 137cm/53.94"Јака : U Вратот : Одговара на големината дебелина : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење Во центарот на вниманието во овој прекрасен и секси фустан за партијата, КАРАКТЕРИСТИКИ Топла ВЕЖБА Дизајн. Елеганција и е во фокусот на дизајнот, е секојдневен носат диви единечни предмети. Лесна и нееластична ткаенина. Лабава фит силуета.Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Пол Без Ракави : Жени што добивате : 1 Х Тип На Шема На Облекување : Сезона На Крпеница : Сите Сезони Повод : Дневно, Секојдневен Стил : Секојдневен [Удобен Материјал] : Овие костуми за жени се ткаенина погодна за кожата, еластична и мека, удобна и дише за носење. Не бледнее и се намалува. Мора да има во текот на летото. [Стил] : ладен фустан за рамо, фустан на плажа, летни секси сарафани, мал фустан, вечерна венчаница за забава, секојдневен, краток фустан,мини фустан, фустан со прашка, надвор од рамото, низок крој, врат од лажичка,ракави со возбуда, редовно вклопување, над коленото, прилагодливи ремени. [Соодветни Прилики] : женски фустан на плажа погоден за излегување,облечен секојдневен, одмор, плажа, забава, училиште, канцеларија, работа, секојдневно носење.ова лето кошули ви држи во добро расположение во текот на денот, ќе бидете пофалени кога ќе го носат. [Идеја за подарок] : овој моден фустан во нов стил е сладок подарок за девојките и жените.можете да го купите за себе или да им дадете женски врвови како подарок на вашата девојка, пријателка, соученичка, мајка, сестра. [Водич за големина] : ние сме задоволни да понудиме 100% задоволство за нашите квалитетни тимови. Што е најважно, ние обезбедуваме 2149-дневно ветување за враќање на парите за сите дводелни комплети на нашиот бренд. Исто така, ве молиме внимателно погледнете ја нашата табела со големини за да ја обезбедите вашата големина пред да нарачате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.