Бесплатно собрание на мажите секојдневен џемпер за екипаж со долги ракави
Свеж

Бесплатно собрание на мажите секојдневен џемпер за екипаж со долги ракави

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

Класичен главен. Секојдневната кошула на екипажот од слободното склопување беше направена за секоја гардероба со обична леснотија. Се одликува со одлично вклопување, V-insert на вратот и ребрата за тоа, за тоа, собрано да се погледне со минимален напор. Исклучиво на. Материјал : 83% памук/17% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Редовно. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги со ребрести манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести екипа со V-Insert; Ребрести странични панели и полите. Машки секојдневен џемпер на екипажот со долги ракави од слободно собрание.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.