С. Поло Асн. Цврста маица со долг ракав
Свеж

С. Поло Асн. Цврста маица со долг ракав

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Чувајте го случајно и ладно цела сезона со американскиот Поло Асн. Машка цврста екипа со долги ракави. Со директно вклопување и мека завршница, ова е пулвер што сакате да го носите секој ден. Пар со фармерки и вашите омилени патики за опуштен, вонреден изглед. Моделот е приближно. 6 '1 "Носење големина M. деколте на екипажот; долги ракави. Мало зашиено лого на горниот лев градите. Дарежлива силуета за лесно вклопување. 100% памук. Машината што се мие. Увезено.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Mens Tech Thr-Sleave Mairt Pack
Свеж
Mens Tech Thr-Sleave Mairt Pack
Достапно е за нарачката
DEN 1495.68
Оценка на купувачите: