Машки солиден краток ракав нано нано
Свеж

Машки солиден краток ракав нано нано

DEN 322.56

Достапно е за нарачката

Изразувајте го вашиот личен стил со овој нано на краткиот кратки ракави на млади мажи на Ханес. Направено со лесна ткаенина со прстен и специјалитет предиво, нано-мета е помека, полесна и потрајна, така што ќе можете да сметате на тоа за наредните години. Покрај тоа, ова ажурирање за преземање на основни теми се одликува со помлад вклопување за модерен изглед. 100% памук. Вратот на екипажот. Кратки ракави. Лесен и мек. Малку вграден. Машинско миење ладно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Премиум Пима Пима
Свеж
Премиум Пима Пима
Достапно е за нарачката
DEN 1.33
Оценка на купувачите: