Клементин Унисе Поли-Памучна Маица За Вратот На Екипажот
Свеж

Клементин Унисе Поли-Памучна Маица За Вратот На Екипажот

DEN 479.84

Достапно е за нарачката

3.6 мл., Ткаенина 36/150% чешлан памук со прстен / 50% полиестерска лента рамо до рамо и јака со 7/8 шевове1" полите со ракав со слеп бод1" двојна игла долна етикета со двоен сатенски брич увезена " Клементин Унисекс Поли-Памучна Маица За Вратот на Екипажот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.