Дозвола За Домашен Декор, Розови Цирконски Обетки За Цвеќе Од Коњски Очи Дами Накит Дами Модни Обетки За Обетки Роденденски Украси
Свеж

Дозвола За Домашен Декор, Розови Цирконски Обетки За Цвеќе Од Коњски Очи Дами Накит Дами Модни Обетки За Обетки Роденденски

DEN 352.00

Достапно е за нарачката

Розова Циркон Коњ Око Цвет Обетка Обетки Дами Накит Дами Мода Обетки Обетка. Функција : . Материјал : Легура. Убави додатоци за интегрирање на футрола за накит За Девојчиња. Натпревар со соодветна облека за различна пригода. Прекрасен подарок за вас и вашите женски пријатели. Фатете ја оваа прекрасна галантерија за вас. Забелешка : бојата ќе биде малку поинаква поради различниот ЛЦД-дисплеј, можете да разберете. Содржина На Пакетот : . 1 пар обетки. . . . Материјал : Цврсто и стабилно,јасно и светло печатење,со нетоксичност и издржливост,не е лесно избледено,цврсто и не се деформира лесно или се крши,лесно и погодно за ставање,може да се примени долго време. Стил : овој домашен декор го олеснува украсувањето за вашата куќа.Убава декорација за домаќинство е секој од нив е уникатен и исто така совршен подарок за декор за вашите пријатели, љубовници, секој што сакате да го подарите. Одликувајќи се : Нашата намера Е Да ви покажеме колку убаво ќе изгледа овој комплет на вашиот нивоа послужавник во вашиот дом.Користете го како уникатен центар за трпезариска маса,на шалтер и повеќе, но бидете подготвени да добиете многу комплименти за вашето ново рустикално ремек-дело. Прилика : украсување на кујната, дневната соба, украси за маса,камин, трем, прозорец и послужавник,а исто така погоден за дневна соба,трпезарија, спална соба, бања,полица за книги,камин, трем, трем, etc.It може да се користи и како совршена декорација за забави,свадби,невести и забави за добредојде на бебиња. апликации : тоа е одличен декор за домот и можете да го дадете на вашето семејство или пријатели,или на луѓето што ги сакате како роденден,свадба,затоплување на куќата,празник,годишнина или други празнични подароци за да им ја изразите својата љубов.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.