Umитај Пар Слатки Обетки Креативни Популарни Акрилни Обетки Интересни Обетки
Свеж

Umитај Пар Слатки Обетки Креативни Популарни Акрилни Обетки Интересни Обетки

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

Пар Слатки обетки за кученца креативни популарни акрилни обетки Интересни обеткиматеријал : Акрилик висината на дупката може малку да отстапи бои : Најновите техники за печатење обезбедуваат светли и јасни бои што одговараат на вашиот најлуд дизајн секое пакување содржи еден украс.Дизајн1 *спарете обеткиваш сопствен комплет Украси во Европски и Американски стил за да го направите вашиот колк од дрво, традиционален или фанки за да одговара на вашиот уникатен стил. Користете висококвалитетни материјали за да ви донесат подобро искуство во користењето. Накит погоден за секоја забава, како што се празници или годишнина, може да го најдете вашиот омилен накит на денот на романтичниот Вљубените или искрен денот на благодарноста. Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување или по купувањето, слободно контактирајте не и ние дефинитивно ќе обезбедиме задоволително решение, како и задоволителна услуга!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.