Аурига 14к Розово Злато У Обетки Со Обетки За Жени
Свеж

Аурига 14к Розово Злато У Обетки Со Обетки За Жени

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Карактеристики : Аурига 14к Обетки Со Обетки Од Цевки Во Форма На Розово Злато За Женска Чистота На Материјалот : 14клина На Предметот : 11,7 ммматеријал : Златна Тежина У/М : гмвит На Ставка : 12,2 ммгендер : Женска Материјална Боја : Затворање На Роза : Тип На Пост И Притисни Назад : Копчетосите тежини и мерења се приближни и може да варираат малку од Наведените информации спецификации на производот : Аурига 14к Обетки Со Обетки од Цевки во форма на розово Злато у за жени елегантно изработени со Највисок квалитет за луксузен сјај и чувство. Прибл. Тежина-1,22 грам, Должина-11,7 мм, Ширина - 12,2 мм. Безвременски Дизајни : нашата колекција накит содржи безвременски дизајни кои ги надминуваат минливите трендови. Од деликатни и минималистички парчиња до смели и додатоци за правење изјави, секој дизајн е внимателно изработен за да се одржи класична и трајна привлечност. Овие парчиња накит без напор ја издигнуваат секоја облека и можат да се уживаат во годините што доаѓаат. Луксузно Одделение : Нашата колекција накит ги вклучува само најдобрите достапни материјали. Ова вклучува употреба на висококвалитетни благородни метали како Што СЕ 10к И 14к Злато, Платина и Сребро од Сребро кои се извори исклучиво. Скапоцените камења Од највисок Калибар, Како Што Се Дијаманти, Рубини, Сафири и Смарагди се прецизно избрани поради нивната исклучителна Боја, Јасност и Сјај. Употребата на премиум материјали гарантира дека секое парче зрачи Со Луксуз и Ја Одржува Својата Убавина со генерации. Уверени Набавки : Купувањето Од Аурига Фин Накит значи ветување дадено на клиентот додека го купува предметот за накит на кој може да му верува и да верува Во Квалитетот, Автентичноста и Вредноста на Накитот што го купуваат. Луксузно Пакување Подароци : Нашето пакување со луксузни подароци е совршен начин да ги натерате членовите на вашето семејство да се чувствуваат посебно На Нивните Родендени, да ја прослават љубовта и посветеноста на Годишнината и да Ја Почитуваат прекрасната врска што ја споделувате во секоја Пригода. Тоа е срдечен начин да и покажете на сопругата колку се грижите, да изразите благодарност до вашата мајка, да направите вашата ќерка или син да се чувствуваат сакани, да ја зајакнете врската со вашата сестра, да донесете насмевка на лицето на баба и дедо, да ја расипете вашата омилена тетка или да изразите благодарност и пријателство на вашите најдобри пријатели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.