иопко маици за жени Жени Обична Кошула Со Цврсто Превиткување Блуза Со Тркалезен Врат Блуза Со Копчиња Врвови Маица Со Долги Ракави Сина 3XL
Свеж

иопко маици за жени Жени Обична Кошула Со Цврсто Превиткување Блуза Со Тркалезен Врат Блуза Со Копчиња Врвови Маица Со Долги

DEN 559.84

Достапно е за нарачката

Големина : XL - - US : 12- - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16- - ЕУ : 42- - Биста : 114cm/44.16"- - РАКАВ : 57см/22.50" - -Должина : 74cm/29.61 "- - Ракав : 61cm/24.97 "- - Ракав : 62cm/24.93"- - Должина : 70cm/27.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.02 "- - Рамо : 45cm/17. Големина : XXL-US : 14 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 - - ЕУ : 44 - - Биста : 120cm/47. Женски Обични Цврсти Пати Кошула Круг Вратот Блуза Копче Блуза Долги Ракави Врвови Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Големина : XXXXL - - САД : 18 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 - - ЕУ : 48 - - Биста : 132cm/51.13" преголеми маици за жени маици за жени женски маици прилагодени маици v вратот т КОШУЛИ ЗА ЖЕНИ ДУКСЕРИ ДУКСЕРИ ЗА ЖЕНИ СО ПАТЕНТ КАЧУЛКА СО ПАТЕНТ качулка женски блузи плус големина блузи за жени врвови за женски култури за жени.44"- - Рамо : 41см/16.41 "- - Рамо : 46cm/18.11 "- - Должина : 73cm/28.62 "- - Рамо : 44cm/17.33" - -Ракав : 63cm/24. Сезона : Пролет/Лето/Aut : Женски Стил : Дневен/Секојдневен Материјал : Тип На Ленена Мешавина : должина На Цврсти Ракави : Деколте Со Долги Ракави : О-должина на ѓердан : Редовна Декорација : Копчињалуета : Лабаво што добивате : 1 Х Кошула : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на Примена Ставка.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.80" - -Рамо : 47cm/18. Големина : XXXL - - САД : 16 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 - - ЕУ : 46 - - Биста : 126cm/49.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.