Момчиња 6. оз. Маица Без Ознаки
Свеж

Момчиња 6. оз. Маица Без Ознаки

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

100% Comfort Soft®cotton;Ashis99%cotton,1%polyester Safety Greenand Safety Orangeare60%cotton,40%polyester Light Steelis90%cotton,10%polyestercoverseamedneckwithlayflatcollarshoulder-to-shouldertape;tag-freenecklabeldouble-игла шевовењепсијакомплициран Ханес Момчиња 6.1 мл. Маица без ознаки 54500 (10 ПАКУВАЊЕ).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.