Чудо Нација Момчиња Краток Ракав Џеб Маица, 2-Пакет, Големини 4 - & Хаски
Свеж

Чудо Нација Момчиња Краток Ракав Џеб Маица, 2-Пакет, Големини 4 - & Хаски

DEN 300.16

Достапно е за нарачката

Чудо Нација Џебната Маичка На Момчето е изработена од 100% Памук за да се одржува удобно. Изработени со внатрешен без ознаки, овие врвови прават кул и удобен додаток на неговата ротација. Децата заслужуваат облека што е забавна за носење Маици за Момчиња 100% памук. 2 парчиња пакет. Ребрести вратот на екипажот. Кратки ракави. Удобно. Меко Рачно Чувство. Постојаност. Лесно активен. Практичност. Лесно Монтирање. Свртете внатре кон надвор. Машина за перење ладно. Измијте со слични бои. Нежен циклус. Само никој-белило со хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Средно железо кога е потребно. Произведено во Виетнам.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.