Шарени Перика Фиба Боја Градиент Перика Коса Клип Права Коса За Деца Девојки (Пеперутка)
Свеж

Шарени Перика Фиба Боја Градиент Перика Коса Клип Права Коса За Деца Девојки (Пеперутка)

DEN 201.44

Достапно е за нарачката

Опис. Ова е збир на клипови за коса од перика, изработени од материјали за долготрајна декорација. Усвои фина изработка за персонализирана декорација. Совршен за забава, фенси топка, косплеј и секојдневна употреба. Тоа ќе ги направи вашите деца привлечни и шармантни и сјае во толпата како ѕвезда. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Свила со Висока температура. - Големина : Околу 45х6х1см. - Изработен од материјал, издржлив, не-деформабилен, не е лесен за кршење. - Дизајнот на перика го прави овој клип за коса повеќе шик и привлечен. - Стилските и убави модели ја обезбедуваат нивната популарност и практичност. - Лесен и удобен за деца кои носат забави, банкети, празници, косплеј и секојдневен живот. - Одлично за деца, деца, девојчиња, тинејџери итн. - Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! Изработени од материјал, издржлив, не-деформабилен, не е лесно да се скрши. Дизајнот на перика го прави овој клип за коса повеќе шик и привлечен. Стилските и убави модели ја обезбедуваат нивната популарност и практичност. Лесен и удобен за деца кои носат забави, банкети, празници, косплеј и секојдневен живот. Одлично за деца, деца, девојчиња, тинејџери итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.