Дива Јаглика Од Scunci Јазол Мода Лента Со Метални Калај Светки За Сите Типови Коса, 1ct
Свеж

Дива Јаглика Од Scunci Јазол Мода Лента Со Метални Калај Светки За Сите Типови Коса, 1ct

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Стилската обвивка со светки од колекцијата Дива Јаглика на сканци му дава подигнување на следното ниво на вашиот изглед. Сканци Диви Јаглика Заврзани Светки За Глава : светки во Боја на Слива. Лесен со дополнително истегнување. Совршен за сите типови коса. 2.5" ширина на главата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.