Женска Мода Секојдневен Тенок Фит Лента Со Долги Ракави Плетени Врвови За Џемпери Со Врат
Свеж

Женска Мода Секојдневен Тенок Фит Лента Со Долги Ракави Плетени Врвови За Џемпери Со Врат

DEN 479.84

Достапно е за нарачката

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА британија : 8 Биста : 98см/38.58" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 51см/20.08" Должина : 60см/23.62" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА британија : 10 Биста : 102см/40.16" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 52см/20.47" Должина : 61см/24.02" Големина : л сад : 8 велика британија : 12 биста : 106см/41.73" рамо : 47см/18.50" ракав : 53см/20.87" Должина : 62СМ/24.41" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Биста : 110см/43.31" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 54см/21.26" Должина : 63см/24.80" Големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 Биста : 114см/44.88" рамо : 49см/19.29" Ракав : 55СМ/21.65" должина : 64см/25.20" големина : хххл сад : 14 велика Британија : 18 биста : 118см/46.46" рамо : 50СМ/19.69" ракав : 56см/22.05" должина : 65см/25.59" големина : ххххл сад : 16 велика британија : 20 биста : 122см/48.03" рамо : 51см/20.08" ракав : 57см/22.44" должина : 66см/25.98" големина : хххххл сад : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 биста : 126см/49.61" рамо : 52см/20.47" ракав : 58см/22.83" должина : 67см/26.38" Женски Моден Обичен ТЕНОК ФИТ ЛЕНТА со ДОЛГИ РАКАВИ в-вратот плетени џемпер врвови можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата Е точен, Но Може Да има разлики во тоа Како стилот Се појавува За Време На абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : Специјален v врат/плетење/цврст дизајн изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Сезона : Есенски Пол : Женски Стил : Секојдневен Материјал : Тип На Акрилна Шема : должина На Цврст Ракав : Долго Деколте : Декорација На Вратот : Ништо што добивате : 1 Х Врвна Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот добиена Големина Биста НА САД Велика БРИТАНИЈА Должина На Рамениот Ракав Л 8 12 106см/41.73" 47см/18.50" 53см/20.87" 62см/24.41" големина : Л Сад : 8 велика британија : 12 Биста : 106см/41.73" рамо : 47см/18.50" ракав : 53см/20.87" должина : 62см/24.41" Материјал : Акрилик. тип на шема : лента. тип на јака : V-Вратот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.