Mafytytpr Есенски Џемпери Дозвола За Продажба
Свеж

Mafytytpr Есенски Џемпери Дозвола За Продажба

DEN 105.12

Достапно е за нарачката

Женски Пуловер Со Кружен Врат Со Долги Ракави Сплит Џемпер Со Цврста Боја На Горниот Круг На Вратот карактеристики : изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Ново! Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето на Оваа Јакна ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси во исто време. Сезона : Aut и Зима Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Стил : Секојдневен,должина На Ракавот : Целосен Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Јакна Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 70см/27.56" Должина : 72см/28.35 " џемпери за жени дозволи 2023. Женски Долг Ракав Круг Вратот Пуловер Сплит Еднобоен Врвот Круг Вратот Џемпер. Погоден Заumn Зима и Пролет. Најдобар натпревар со спортски панталони или фармерки и високи потпетици. Повод : Погоден За жени или јуниори,што И да Работите,Излегувате,Пазарувате,Дома,Одмор,Канцеларија,Училиште или секојдневен секојдневен изглед. џемпери за жени,жени паѓаат џемпери,паѓаат џемпери продажба 1 10.00,дами паѓаат џемпери,зимски џемпери за жени,дами пуловер џемпери дозвола,божиќни подароци за жени под 2 20,женски лабав џемпер,пуловер џемпери за жени,плетени пуловер џемпери за жени,божиќни џемпери за жени меки,женски пуловер облека 2023,зимски џемпери за жени,џемпери за жени дозвола 5 5.00,џемпери за жени дозвола под cre 10.00 екипажот џемпери,дозвола жени зимски џемпери,кардиган џемпери за жени,кардиган џемпери за жени лесни,лесни џемпери за жени,џемпери за жени плус големина,џемпери за жени плус големина дуксер,џемпер елек,летни џемпери за жени 2023,есенски џемпери за жени,преголем џемпер,божиќен џемпер,секојдневни џемпери за жени,деловни секојдневни џемпери за жени под 15 долари,модни џемпери жени,џемпери со долги ракави за жени,џемпери со кратки ракави за жени,џемпери со женски елеци без ракави.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.